روش های نصب کاغذ دیواری شیراز

نصب گاغذ دیواری


نصب کاغذ دیواری یکی از حرفه های تخصصی میباشد که باید توسط کارشناسان با تجربه انجام شود. اما اگر تمایل دارید تا خودتان این کار را انجام دهید، روش های نصب کاغذ دیواری را در اختیارتان قرار خواهیم داد. قبل از شروع به معرفی روش های نصب کاغذ دیواری باید نکات بسیار مهمی را به شما گوشزد کنیم.

در خرید کاغذ دیواری توجه داشته باشید که باید کاغذ مناسب با دکوراسیون خود را تهیه و استفاده کنید. کاغذ دیواری مناسب به کاغذی گفته میشود که با رنگ و همچنین طرح دکوراسیون داخلی شما تناسب کامل داشته باشد.

نوع متریال کاغذ دیواری مهم است. اگر قصد دارید تا کاغذ دیواری را برای مکان هایی همچون اتاق ها و یا معابر پر رفت و آمد استفاده کنید بهتر است از کاغذهای مقاوم در برابر آب و همچنین ضربه استفاده کنید. این کاغذ دیواری ها علاوه بر مقاومت بالا از ماندگاری و طول عمر بالاتری برخوردار هستند.

1.  قبل از هر کاری باید به زیرسازی کاغذ دیواری و پوستر دیواری توجه کنید. ممکن است سطح دیوار شما به گونه ای باشد که کاغذ دیواری نتواند به خوبی به آن بچسبد. اگر سطح دیوار دارای پستی و بلندی باشد بهتر است ابتدا تمامی این پستی و بلندی ها را بر طرف کنید و سپس اقدام به چسباندن کاغذ دیواری کنید. نمناک بودن نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در چسباندن کاغذ دیواری میباشد. اگر احساس میکنید سطح دیوار شما نمناک است بهتر است اول نم دیوار با طرف کنید.

2.  از دیگر روش های نصب کاغذ دیواری تهیه لوازم ضروری برای نصب است. نصب کاغذ دیواری ابزارآلات و تجهیزات مخصوصی دارد که باید آنها را تهیه کنید. کاتر، چسب و چسب چوب،‌ غلتک مخصوص و قلمو از مهترین ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری سه بعدی و همچنین پوستر دیواری میباشد.

نصب گاغذ دیواری

3. کاغذ دیواری را به دقت و در اندازه های استاندارد برش دهید. برش کاغذ دیواری باید به گونه ای باشد که هیچگونه زائده ای نداشته باشد و همچنین کاملا دیوار را بپوشاند.

4.  در مرحله بعدی از روش های نصب کاغذ دیواری باید از چسب استفاده کنید. بعد از اینکه کاغذ ها را به دقت بریدید باید چسب مناسب چسباندن کاغذ دیواری را به کار گیرید و مناطقی که قرار است کاغذ بر روی آنها چسبانده شود را به خوبی و البته به مقدار مناسب به چسب آغشته کنید.

5.  آخرین مرحله از روش های نصب کاغذ دیواری، چسباندن کاغذ دیواری بر روی چسب است. کاغذ های برش خورده را به دقت بر روی دیوار بچسبانید.

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید