دیوارپوش چوبی شیراز

دیوارپوش چوبی 

دیوارپوش چوبی هم همانند بسیاری دیگر از سبک های خانه، مدتی از جلوی چشم ما دور شده و دوباره به سمت مان بازگشته است.

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش های چوبی با دیوارپوش های جعلی که در دهه های 60 و 70 خاطره های بدی را ایجاد کردند، حکایات قدیمی زیادی با خود همراه دارند. برای مدت طولانی ست که چوب، دیوار اتاق ها را می آراید. در سال های بسیار دور گذشته دیوارپوش های کنده کاری شده ماهوگانی، اوک (بلوط)، گردو و حتی کاج عایق ها و ویژگی های جذب صدای خوبی را فراهم کرده بودند و به عنوان عضو مهم اتاق به شمار می رفتند.

دیوارپوش های چوبی امروز به روش هایی از روی محصولات ارزان قیمت دهه 60 و 70 تا روزهای درخشانی که دیوارپوش های چوبی خالص مملو می شد، به عقب پر زده است. البته پیشرفت های مدرنی هم در آن صورت گرفته است. ادامه ی این مطلب برای تان شرح می دهد که چرا دیوارپوش امروز، مثل دیوارپوش زمان پدربزرگ تان نیست.

دیوارپوش چوبی

با اینکه نسخه روکشی دیوارپوش هم چنان موجود است اما بطور وسیعی با روکش های چوب سخت جانشین شده است. – البته نه دقیقاً مثل دیوارپوش های جامد، اما از آن چیزی که در دهه 60 میلادی بوده بهتر است.

به جز در فروشگاه های آنتیک (عتیقه و باستانی) به سختی می توان دیوارپوش های چوب سخت را پیدا کرد. جنگل های ماهوگانی هم قطع نمی شوند تا برای خانه های امریکایی تخته های جامد فراهم کنند. در واقع، آنچه که می خرید، تقریباً همان روکش خواهد بود.

یکی از مزیت های پانل های چوبی این است که برای فوق العاده باشکوه به نظر رسیدن، چیز زیادی طلب نمی کند و به راحتی می توان آن را برق انداخت.

این یک سیستم دیوارپوشی است که تقریباً هر صاحبخانه ای می تواند از عهده ی آن بربیاید.با اینکه اولویت با چوب سخت است اما اگر با هزینه ی آن مشکل داشتید می توانید از چوب با قیمت مناسب تر، مثل سدر، استفاده کنید.

دیوارپوش چوبی

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید