لمینت بهتر است یا سرامیک شیراز

لمینت بهتر است یا سرامیک

اگر به فکر بازسازی منازل خود هستید و می خواهید ببینید برای بازسازی کف زمین از چه محصولی انتخاب کنید که نهایت کارآیی را داشته باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را به صورت کامل بخوانید و با جمع آوری اطلاعات دقیق تری شروع به انتخاب کردن محصول مورد نظر داشته باشید . یکی از سوالاتی که اکثر افراد هنگام بازسازی منازل برایشان پیش می آید انتخاب بین لمینت یا سرامیک می باشد که می‌پرسند لمینت بهتر است یا سرامیک ؟ که در جواب باید گفت هر کدام کارایی خاص خود را دارند و هر کدام طرفداران مخصوص خود را دارند .

کفپوش-لمینت

کیفیت و ماندگاری لمینت بهتر است یا سرامیک

شاید این مسئله ی ذهن شما را درگیر کرده باشد که لمینت بهتر است یا سرامیک و کدام محصول می‌تواند کیفیت و ماندگاری بهتری نسبت به دیگری داشته باشد . از آن جایی که انتخاب این محصول ها کاملا سلیقه ای و شخصی می باشد شما پس از مرحله انتخاب به مرحله بررسی می رسد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد و هر دو محصول از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و یک نکته ای که باید در زمینه نصب لمینت خدمت شما عزیزان گفت این است که لمینت قابلیت ترمیم پذیری را دارد .

تفاوت اصلی لمینت و سرامیک

تفاوت اصلی لمینت بهتر است یا سرامیک این است که جنس این دو محصول کاملا با هم دیگر فرق می کند و نمی دهد از چوب های شیمیایی و طبیعی توسط فشار بالا و چسب های مخصوص تهیه می شود که حس کامل یک چوب طبیعی را ببینند انتقال می دهد و همین دلیل باعث شده که بسیار پرطرفدار شود و مسلما قیمت بیشتری نسبت به محصولات دیگر دارد و همچنین کیفیت بسیار بالایی که دارد باعث شده تا در برابر بسیاری از موارد مقاوم سازی شود . یکی از مزایای استفاده از کفپوش لمینت در منازل و آپارتمان ها ، عایق بودن در برابر حرارت و صدا می باشد .

کفپوش-لمینت

انتخاب لمینت یا سرامیک متناسب با سبک منزل خود

توجه و بررسی کامل این مقاله متوجه این مسئله می شویم که انتخاب بین دو محصول سرامیک و زمینه کاملاً شخصی می باشد .که هرکدام کارهای خاص خود را دارد و اصولاً افرادی که دنبال دیزاین و دکوراسیون های کلاسیک و و گرم تر هستند .بیشتر به دنبال کفپوش لمینت می‌روند .در یکی از مزایای استفاده از کفپوش های لمینت حس امنیت و آرامش می باشد .که از طرف لمینت به بیننده منتقل می شود .لمینت های امروزی ضخامت های بسیار مختلفی دارند .که هر کدام کارایی مخصوص خود را دارند .

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید