کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن شیراز

 

کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن

 

  • انواع مختلفی از مدل کابینت ام دی اف طراحی و پیاده سازی می شوند که یکی از این مدل ها آشپزخانه های بدون اپن هستند.
  • کابینت های ام دی افی که برای آشپزخانه های بدون اپن طراحی می شوند تفاوت های چشم گیری با سایر کابینتها دارند. رعایت نکات زیادی در زیبایی آشپزخانه های بدون اپن تاثیر گذارند تا آن را به آشپزخانه ای مدرن تبدیل کنند.
  • آشپزخانه های بدون اپن معمولا در خانه های کوچک طرفدار زیادی دارند از این رو برای بزرگتر نشان دادن اشپزخانه ی کوچک باید آن را به درستی و طبق اصول طراحی کرد.
  • کابینت های آشپرخانه از جمله تاثیرگذارترین عنصر در دکوراسیون داخلی منزل می باشند. هر چه آشپزخانه ی شما کوچتر باشد این تاثیر بیشتر خواهد شد. خانه های کوچک با بهره گیری از این مدل کابینت های بدون اپن به بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه کمک می کنند. در این آشپرخانه از کابینت های سفید  و برای ایجاد کنتراست از رنگ مشکی در کابینت ام دی اف استفاده شده است.
  • کابینتهای هایگلاس و براق سفید با خطوط موازی سادگی و نظم  را به آشپزخانه ی بدون اپن شما می آورد. آشپزخانه ی بدون اپن بیشتر در معرض دید قرار گرفته و ایجادنظم در آن با دقت در انتخاب مدل کابینت، میسر خواهد شد. داشتن کابینت های زیبا و مدرن در گوشه ای از منزل دیگر نیازی به اپن ندارد اما به شرط آنکه مدل کابیینت هایگلاس و رنگ کابینت متناسب با سایر لوازم منزل انتخاب شده باشد.
  • در آشپزخانه ی بدون اپن انتخاب رنگ مناسب و نوع بکارگیری این رنگ ها از اهمیت زیادی برخورداراست. اگر به رنگ های شاد علاقه دارید حتما از یک رنگ یا دو رنگ خنثی در ترکیب رنگ کابینت استفاده کنید. در کابینت بالا از ترکیب رنگ کرمی و زرشکی استفاده شده است. به کار بردن رنگ روشن در مرکز آشپزخانه تمرکز ببینده را به مرکز سوق داده و آشپزخانه را از دیگر نقاط منزل جدا میکند.
  • ممکن است طراحی منزل شما طوری باشد که نتوانید از اپن آشپزخانه برای تکمیل کابینت های منزل خود بهره ببرید و در عین حال نیاز به یک میز بزرگتر برای راحتی کار خود داشته باشید. در این صورت می توانید از یک میز که دارای کابینت اپن است استفاده نمایید. یک میز ناهارخوری با طراحی مدرن و مطابق با دیگر کابینت های ام دی اف آشپزخانه ی شما را از ظاهری خسته کننده دور می کند.
  • گاهی نیز این کابینت های اپن میتوانند از نوع شیشه ای بوده و زیبایی آشپرخانه ی شما را دو چندان کنند.
  • یا می توانند جایگاهی برای قرار گیری سینک ظروف شویی باشند تا بیش از موارد دیگر، طراحی آشپزخانه ی شما را متفاوت و زیبا نمایند.
  • یکی از مهمترین وسایل درون هر آشپزخانه ای کابینت ها هستند. چیدمان آشپزخانه نیز از دیگر نکاتی است که برای داشتن یک دکوراسیون زیبا باید به آن توجه کنید.

 

آشپزخانه بدون اپن قدیمی

 

مزایای آشپزخانه بدون اپن

در این آشپزخانه ها به خاطر یکی شدن فضاها در تمام مدتی که در آشپزخانه مشغول به کار هستید، می توانید با سایر اعضای خانواده در تعامل باشید. در آشپزخانه های اپن می توانید از دور همه چیز را زیر نظر بگیرید مثلا اگر کودک خردسالی دارید می توانید از دور مراقب او باشید و در ضمن به کارهایتان هم برسید. در آشپزخانه هایی که میز کانتر و یا جزیره دارند دیگر نیازی به خرید میز ناهارخوری نیست و می توانید از کانتر یا جزیره برای صرف غذا استفاده کنید. این آشپزخانه ها به خاطر نداشتن دیوار بسیار دلباز و بزرگتر به نظر می رسند.

 

معایب آشپزخانه بدون اپن

تمامی جزییات آشپزخانه های اپن در معرض دید همگان است و حتی کوچکترین بی نظمی از دور قابل مشاهده است. در این آشپزخانه ها دیگر نمی توانید ظروف نشسته را ساعت ها در سینک رها کنید و مجبور به تمیز نگه داشتن آشپزخانه در تمامی ساعات روز هستید. بعضی از افراد طرفدار محل های دنج و پوشیده هستند و برای انجام کارهای روزانه به فضایی آرام و به دور از شلوغی خانه نیاز دارند که این سبک از آشپزخانه ها با سلیقه آنها سازگار نیست. در این مدل آشپزخانه ها مرز بین اتاق و آشپزخانه بسیار نامحسوس است و همه چیز با هم یکی شده است.

گاهی ممکن است تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک بدون اپن کمی سخت به نظر بیاید چون در این مدل آشپزخانه ها دیوارهای کمتری وجود دارد در نتیجه تغییر در طراحی کابینت ها سخت تر صورت می گیرد. به دلیل کمبود فضا پیشخان این آشپزخانه ها همیشه مملو از وسایل است و از طرفی برای انجام بعضی از کارها مثل خرد کردن گوشت و سبزیجات نیاز به میزی تمیز و مرتب دارید. از آنجا که از میز پیشخان و یا جزیره برای صرف غذا هم استفاده می شود باید قبل و بعد از هر وعده این میز را تمیز کنید. به عبارتی جمع و جور کردن وسایل و تمیز کردن مداوم میز پیشخان و یا جزیره به لیست کارهایتان اضافه خواهد شد و این کمی کار را سخت می کند.

 

کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن

 

سخن پایانی

تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک بدون اپن با کمی خلاقیت و استفاده از ایده هایی که گفته شد، ممکن است و کار چندان سختی نیست. سعی کنید با امکانات و وسایل موجود در خانه دست به تغییر دکوراسیون آشپزخانه کوچک بدون اپن بزنید. امیدواریم با استفاده از این نکات بتوانید تغییرات خوبی در محیط آشپزخانه خود ایجاد کنید.

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید