دکوراسیون اتاق نوجوان شیراز

ایده‌های جالب برای دکوراسیون اتاق نوجوان

 

زندگی یک نوجوان همیشه منتهی به گشت‌وگذار با دوستان در بیرون از خانه نیست، نوجوانی یک دوران طلایی و حیاتی برای ساخت آینده است، آینده‌ای که نوجوان کوچک ما قرار است تبدیل یک مرد و یا خانم‌بزرگ و متخصصی شده و زندگی کاری خود را داشته باشد.

بنابراین چه‌بهتر است از همین دوران نوجوانی محیط کاری نیز برای نوجوان خود بسته به سلیقه او در نظر بگیرید. فضایی که در آن نوجوان شما بتواند کمی از وقت خود را جز بازی و سرگرمی صرف انجام کاری مشخص کند. فضایی ایجاد کنید که نوجوان شما از آن الهام گرفته و فضای فکری او توسعه پیدا کند؛ سعی کنید نوجوان خود را با کتاب‌ها آشتی دهید!

یک کتابخانه زیبا و جذاب برای او طراحی کنید تا به سمت کتاب‌هایش کشیده شده و برای ساعتی هم که شده از گوشی موبایل و دیگر تجهیزات دیجیتالی جدا شود. این کتاب‌خانه‌ها علاوه بر اینکه یک عنصر دکوراتیو زیبا هستند می‌توانند در افراد حس خوشایندی ایجاد کرده و آن‌ها را به‌سوی کتاب خواندن بکشانند.

 دکوراسیون کاری اتاق فرزند شما باید با توجه به سلایق و جنسیت او تغییر کند؛ با توجه به سلایق و فضای فکری که فرزندتان برای شغل و کار آینده خود کنار گذاشته اتاق را دکور کنید؛ سعی کنید یک فضای دنج و آرام برای او ایجاد کنید.

نوجوانی دقیقاً مرز بین کودکی و جوانی است، یک تغییر بزرگ ایجاد کنید و این اجازه را به فرزند خود بدهید تا از مرز کودکی گذشته و پا در جوانی بگذارد؛ اینکه اتاق فرزند شما مطابق با سلایقش رنگ‌آمیزی شود یکی از اصلی‌ترین امور است، اما اکنون دیگر فرصت آن رسیده تا طرح و نقوش بچگانه از اتاق وی حذف شوند، بهترین رنگ‌ها برای اتاق نوجوان و فضای کاری وی رنگ‌های خنثی هستند، رنگ‌هایی که در ذهن نوجوان شما تشویش ایجاد نکنند.

در آخر می‌توانید رنگ‌های موردعلاقه وی و همچنین المان‌هایی که به آن‌ها علاقه‌مند است را به‌صورت جزییات بر روی دیوار و یا سایر وسایل پیاده‌سازی کنید. برخی از وسایل بازی او می‌توانند در دنیای کودکی باقی بمانند و اکنون تنها در نقش دکوری‌های جزی نقش بازی کنند.

 اگر فرند شما علاقه‌مند به موسیقی است، از طراحی ادوات موسیقی بر روی دیوار بهره بگیرید، نوجوانی که به طراحی علاقه‌مند است دیواری خلاقانه از طراحی‌های زیبا می‌تواند فضای ذهنی وی را گسترش دهد و یا برای نوجوانی که علاقه‌مند به ریاضیات است می‌توان در گوشه‌ای از دیوار و یا سقف اعداد و معادلات ریاضی را به شیوه‌ای خلاقانه طراحی کرد و …

به ذهن نوجوان خود برای رسیدن به اهداف آینده کمک کنید و برای او فضایی الهام‌بخش ایجاد کنید و اجازه دهید ذهن او پرواز کند به‌سوی آنچه آرزوی رسیدنش را دارد…

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید