21 ایده مدرن برای دکور پاییزی امسال شیراز

زیباترین و جدیدترین ایده ها برای تغییر دکوراسیون پاییزی

اینک زمان آن رسیده است که طراحی و تزیینات درب ورودی خانه تان را تغییر دهید. در این مقاله ما قصد نداریم که هر چیزی را به شما پیشنهاد کنیم و تنها ما می خواهیم در مورد ایده های منحصر بفرد و مدرن در این بخش از دنیای مد نمناک آشنا سازیم. 

تغییر دکور پاییزی با ایده های مدرن و چشم نواز 
ایده های تزیین درختان با استفاده از کدو تنبل

برای این کار شما به تعدادی کدو تنبل نیاز دارید و این به دلیل این است که شما روح تزیین با کدو تنبل را به خانه تان اضافه می کنید . استفاده از کدو تنبل برای این است که رشد کدو تنبل چند ماه طول می کشد و با تزیین آن در این فصل به مدت چند ماه دیگر نیز سالم می ماند . همین طور این گلهای نارنجی رنگ نیز می توانند حس زیبایی را به خانه بدهد و اضافه کردن آنها در کنار کدو تنبل می تواند باعث زیبایی دو چندان در کنار کدو تنبل شود.
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی
 
برای ایجاد ورودی مدرن در حیاط خانه می توانید از رنگ های متنوع و زیبایی که طبق سلیقه شما مشخص و تعیین می شود استفاده نمایید . استفاده از آکواز ها برای مدرن بودن یا استفاده از کدو تنبل های سفید و تیره رنگ می توانند از بهترین موارد برای تزیین در ورودی خانه شما باشند. همچنین استفاده از پالت های رنگارنگ می توانید ویویی جالب و خوشی را برای تازه کردن و زیبا کردن راه عالی و خوبی محسوب می شود.

تاج گل ایده ی زیبای تزیین پاییزی خانه است

بهترین ایده های تزیینی در درب ورودی خانه با استفاده از تاج گل ، تعدادی کدو تنبل ، تعدادی گل و شمع که در کنار یکدیگر می توانند جذابتر از آنچه که تصورش را دارید بنظر برسد. از کدو تنبل هایی در ابعاد و سایز های مختلف در جلوی درب ورودی منزلتان استفاده کنید و همچنین قرار دادن تعدادی گلدان شمارا شگفت زده خواهد کرد .قرار گرفتین چندین کدو تنبل در رنگ های سبز و زرد که همرنگ گیاهان موجود در حیاط می باشند و جلوه ایی زیبا را ایجاد کرده است. 
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی

تزیینی که باعث جذب دیگران خواهد شد :

یکی از ساده ترین راه ها برای برای تزیین هر چه بهتر خانه تان این است که شما بتوانید نقطه کانونی را در خانه ایجاد نمایید. برای این کار می توانید از یک تاج گل زیبا و جذاب ، تعدادی کدو تنبل ، گیاه زیبا یا مجموعه ایی از شاخ و برگ های رنگارنگ در خانه تان استفاده کنید. 
از یک تاج گل زیبا و مدرن برای تزیین درب خانه استفاده کنید و توصیه می شود از طرح های مربعی ، مستطیلی و دیگر طرح هایی که معمول نیستند و کمتر کسی از آنها دیده است استفاده کنید و برای زیبایی بیشتر می توانید از کلمات خوب و خوشایندی مانند "خوش آمدید" ، "Welcome" استفاده کنید.
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی
 اگر درب خانه تان آبی روشن (فیروزه ایی) است با اضافه کردن تعدادی کدو تنبل در رنگ های متنوع و گل های زیبا و گیاهان زیبا در هر دو سمت درب و یک تاج گل که قسمتی از آن هم رنگ درب می باشد ، می توانید فضای سالم و ایده آل را ایجاد نمایید. 
استفاده از گل و گیاهان بنفش رنگ البته در میان رنگ های مدرن دیگر می تواند یکی از برترین تزیینات ممکن باشد که شمارا جذب خانه خواهد کرد. 

تزیین درب ورودی با استفاده از رنگ های متنوع :

چه کسی می گوید که رنگ های خاکستری ، خاکستری تیره و سفید نمی توانند برای پاییز مناسب باشند ؟ اگر شما تزیینی از رنگ های متنوع خاکستری ، خاکستری تیره و سفید را مشاهده کنید ، حتما نظر خود را از تزیین با رنگه نارنجی و قرمز تغییر خواهید داد و از این 3 رنگ استفاده خواهید کرد. ترکیبی از رنگ های خاکستری ، خاکستری تیره و سفید که نشان دهنده روستایی و مدرن بودن است . این نوع طراحی از تعدادی ویژگی برخوردار است که باعث گرم و جذاب بودن خانه شده است.
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی
 
تغییر دکور پاییزی

تزیینی با مفهوم و زیبا:

شما می توانید درب ورودی خانه تان را با استفاده از تاج گلی که همراه با پیامی که روی آن درج شده است یا وینتیج کردن وسایل دیگر یا ایجاد پیام هایی بر روی کدو تنبل برای زیبایی هر چه بیشتر استفاده کنید . عدد روی کدو تنبل نشان دهنده آدرس و پلاک خانه مورد نظر می باشد .طراحی نو و زیبا با استفاده از تعدادی چراغ بر روی کدو تنبل که بسیار زیبا می باشد و می توانید پیام دلخواه خود را روی آن درج کنید .پادری زیبا به همراه پیام خوشامد که باعث زیبایی هرچه بیشتر و جذب مهمانان خواهد شد.
تغییر دکور پاییزی

استفاده از تعدادی گلدان برای نمایش فصل :

آب و هوای پاییز و زمستان به گونه ایی است که از رشد و پرورش گیاهان در حیاط ممانعت می کند . اما اگر شما از یک یا دو گلدان در حیاط استفاده کنید ، می توانید از آنها به بهترین نحو مراقبت کنید تا در این فصول از مشاهده آنها نهایت لذت خود را ببرید. اگر رنگ پالت خانه شما تیره رنگ است ، شما ملزم به استفاده از گلدان هایی با رنگ تیره هستید تا فضایی یکدست و یک رنگ داشته باشید. همچنین می توانید از گلدان های آویزان در ارتفاع برای زیبایی هر چه بیشتر و لذت بصری مهمانان استفاده نمایید.
با تغییر رنگ برگ گیاهان در این فصول احساس خوبی خواهید داشت و همزمان با تغییر رنگ گیاهان می توانید از کدو تنبل های هم رنگ با برگ گیاه برای زیبایی بیشتر و همچنین برای کریسمس می توانید درخت کاج را پرورش دهید. 
فراموش نکنید که در اطراف پایه های گلدان می توانید از تعدادی کدو تنبل برای دکوراسیون آن استفاده کنید و برای درخت کاج نیز می توانید از زیور آلات برای تزیین استفاده نمایید.
کدو تنبل های زیبا و همرنگ با گلدان و گل در مقابل درب که همچنین با رنگ درب یکی هستند بسیار زیبا هستند و جلوه ایی خاص به خانه داده اند.

مبلمان پاسیو را فراموش نکنید - رنگ مبلمان را همرنگ فصل انتخاب نمایید :

اگر شما تعدادی مبلمان را در حیاط قرار داده اید ف می توانید در حین انتخاب آنها ، رنگی هماهنگ با لوازم جانبی که در جلوی درب قرار داده اید ، انتخاب و خریداری نمایید .استفاده از رنگ قرمز در بالشت ها ، سیب ، گل ها ، رنگ پنجره پشتی و تعدادی گل پراکنده روی زمین که در کنار یکدیگر فضایی زیبا را ایجاد کرده اند .استفاده از رنگ بنفش بر روی مبلمان سفید رنگ انتخاب صاحب این خانه است که بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد.

 تغییر دکور پاییزی
 تغییر دکور پاییزی

 

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید