زیر سازی دیوار پوش شیراز

اهمیت زیرسازی در دیوارپوش ها

 

استفاده از دیوارپوش ها در یک مکان جلوه بی نظیری به آن جا می دهد. دیوارپوش ها که در سال هاییت را می توان به عایق بود پی وی سی نسبت داد. دیوارپوشمی گیرند، عایق د های پی وی سی که در دکوراسیون دیوارهای داخلی مورد استفاده قرار ما و صوت هستند. این دیوارپوش ها در مقابل ضربه مقاوم اند و به سادگی نصب می شوند. تنوع مدل های دیوارپوش های پی وی سی بسیار است؛ از این ر اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند، به اشکال گوناگون و متنوع در بازار یافت می شوند. در گذشته استفاده از دیوارپوش های سفالی، چوبی و سیمانی مرسوم بود، اما امروزه استفاده از دیوارپوش های پی وی سی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دلیل این اهمو، دست مشتری در انتخاب نوع دیوارپوش باز است. از همه مهم‌تر، استفاده از این نوع دیوارپوش ها در مقابل دیوارپوش های چوبی به حفظ منابع محیط زیست کمک می کند. دیوارپوش های ام دی افی نیز از دیگر دیوارپوش های مورد پسند عموم است که زیبایی و جلوه خاصی به نما می بخشد.

 

اگر تصمیم به نصب دیوار پوش ها دارید، بهتر است در ابتدا زیرسازی دیوارپوش ها را جدی بگیرید. زیرسازی دیوارپوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چرا که استحکام پوشش نهایی در برابر لرزش و ضربه به زیرسازی آن مرتبط است.

دیوارپوش های پی وی سی به دو صورت نصب می شوند. در روش مستقیم، دیوارپوش ها به وسیله کلپیس بدون زیرسازی به دیوار گچی نصب می شوند. در روش دیگر، زیرسازی فلزی برای نصب دیوارپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش، سازه فلزی بر روی دیوار وصل می شود و پانل ها روی زیرسازی فلزی قرار می گیرند. 

اهمیت زیرسازی در دیوارپوش ها

مزایای زیرسازی


از اهمیت زیرسازی در نصب دیوارپوش ها علاوه بر استحکام دیوارپوش ها می توان به لایه عایق ایجاد شده در بین پانل ها و دیوار اصلی اشاره کرد. این عایق عامل مهمی در صرفه جویی انرژی است. فاصله بین دیوار و پانل ها فضایی را ایجاد می کند که می توان تأسیسات مکانیکی و برق را از بین آن ها عبور داد. بدین ترتیب، در صورتی که مشکلی در تأسیسات رخ دهد، دیگر نیازی به تخریب دیوار اصلی و یافتن مکان تأسیسات نیست. درواقع عبور دادن تأسیسات در زیر پانل ها، علاوه بر دسترسی آسان، در صورت ایجاد مشکل، هزینه تخریب و بازسازی دیوار و ایجاد گچ و خاک را ندارد.

استفاده از زیرسازی در نصب دیوارپوش ها، از تخریب دیوارها که به مرور زمان ایجاد می شود پیشگیری می کند. با نصب دیوارپوش بر روی زیرساز، هزینه های تمیز کردن سالانه دیوارها کاهش می یابد.

از مزایای دیگر زیرسازی در نصب دیوارپوش ها، ایجاد سطحی تراز و همسان بر روی دیوار است. اگر دیوار اصلی ناتراز باشد، تا 7 سانتی متر بیرون زدگی را می توان با کمک زیرسازی دیوارپوش ها پوشش داد. زیرسازی فلزی با محیط های مرطوب نیز سازگار است؛ از این رو، استفاده از دیوارپوش ها در این محیط ها قابل اجرا است.

شرکت آذران فضانما با دارا بودن کارشناسان مجرب، مراحل نصب دیوارپوش ها را به طور دقیق اجرا می کند تا بهترین دیوارپوش ها را با ماندگاری بالا در اختیار مشتری قرار دهد. در ابتدا یکی از کارشناسان ما، فضای مورد نظر را بررسی می کند تا شرایط کلی پروژه را دریابد. نوع مصالح دیوار اصلی، محل تأسیسات داخلی ساختمان اعم از لوله های داخلی و سیم کشی های برقی، مورد توجه کارشناس ما قرار می گیرند تا با توجه به آن ها، نقشه چیدمان و زیرسازی دیوارپوش ها کشیده شود.

اگر شاسی زیرسازی در جهت عمودی نصب شده باشد، پانل ها باید در جهت افقی قرار گیرند. خط تراز توسط کارشناس به کمک ابزارآلات مهندسی بر روی دیوار مشخص می شود. سپس براکت ها با کمک پیچ و رول پلاک به دیوار متصل می شوند.

اهمیت زیرسازی در دیوارپوش ها

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز،شهرک حافظ، بلوار افرینش رو به روی پمپ گاز 200 متر بعد از ساختمان پزشکی مجتع کارگاهی ،گروه کابینت دکوپیشرو

شماره تماس بخش فروش و مشاوره : 09171269158 

شماره واتساپ : 09171269158

شماره تماس بخش فنی : 09357315826

کابینت اشپزخانه در شیراز

تمام کارها دارای ضمانت 12 ماهه می باشند

ارایه قرارداد کامل شامل : متراژ دقیق کابینت، توضیحات جنس مواد استفاده شده و زمان تحویل پروژه

طراحی با 3D-max طبق سلیقه شما قبل از اجرای پروژه

شما میتوانید جهت مشاوره و دریافت نمونه کارها در واتساپ پیام دهید