9158 126 0917
صفحه سنگ استارون چیست؟


بازدید : 2572 نفر

سنگ استارون چیست و طریقه نصب و مزایای آن :
 سطوح یکپارچه استارون پوشش‌های اکرولیک هستند که دامنه وسیعی از ویژگی را شامل می‌شوند. استارون محصولات خود را در راستای سلامتی مشتریان تولید می‌کند. این محصول 100% صیقلی (بدون هیچ گونه منفذ سطحی) امکان جایگزین شدن باکتری‌ها را به صفر رسانده و محصولی کاملا بهداشتی را به شما عرضه می‌دارد. در حال حاضر بیشتر از 100 نوع تنوع رنگ دارد و در برابر گرما مقاومت می‌کند.

این ویژگی‌ها باعث شده که سطوح یکپارچه استارون از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تائید برای استفاده در منازل، محیط کار، صنایع غذایی، امور بهداشتی و بیمارستانی و هتل ها باشد.

9 مزیت سنگ استارون سامسونگ :

 یکپارچگی و بدون درز بودن در کلیه‌ی محل‌های اتصال، همراه با رنگ‌های متفاوت
 مقاوم در برابر ضربه و تحمل وزن تا 500 کیلوگرم بر متر مربع
 ضد لک – ضد آب – ضد زنگ و ضد جرم و آنتی باکتریال
 مقاوم در برابر حرارت
 قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی
 مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی
 قابلیت طراحی و فرم پذیری
 قابلیت بریده شدن – خم دادن – سوراخ کاری و ...
 سینک هم‌رنگ و یکپارچه

سنگ استارون در چه جاهایی استفاده می‌شود؟

سنگ استارون اکریلیک یک ماده بسیار عالی برای کانترهای آشپزخانه، سینک ها، کانتر رستوران ها و کافه ها، قاب و پایه پنجره ها و دیگر محصولات برای حمام و آشپزخانه می باشد. مزیت اصلی این سنگ نبود هیچگونه اتصال و مفصل و تخلخلی در آن بوده که تضمین کننده ی بهداشت مطلق و مقاومت در برابر آب این محصول است. این ویژگی فوق العاده مهم است به خصوص برای اتاق ها و مکان هایی که رطوبت همیشه وجود داشته و درجه حرارت زیاد است.


انعطاف پذیری نامحدود طراحی با سنگ‌های مصنوعی استارون

یکی دیگر از ویژگی های مهم محصولات بهم پیوند خورده ی بدون درز است که باعث یکپارچگی آن می شود. بر این اساس مانع از جذب رطوبت، باکتری و دیگر آلاینده ها می شود. این مزیت باعث قدردانی صاحبان سنگ استارون به ویژه در رستوران ها، کافه ها ، بیمارستان‌ها و مجتمع‌های ورزشی شده و این مساله مخصوصا برای مکان‌هایی که به دنبال استانداردهای بهداشتی هستند، مهم است.

سنگ مصنوعی استارون (توجه شود سنگ طبیعی استارون نیز وجود دارد که محصول شرکت سامسونگ سنگ مصنوعی آن می باشد) دارای دوام بالا، استحکام بالا بوده و مراقبت از آن آسان است. از نظر مقاومت به کمرنگی و پژمرده شدن، این ویژگی برای سنگ طبیعی استارون یک ویژگی ذاتی و داخلی نیست. هرچند، در مقایسه با نوع طبیعی دارای مزایای روشنی است. اولا، شایان ذکر است عدم وجود شکاف و ترک های بسیار ریز در این سنگ ها، سطح را کاملا صاف کرده است؛ که این ویژگی تمیز کردن آسان آن را از آلاینده‌های مختلف و آب مقدور می‌سازد.

این نوع سنگ آب، گریس، گرد و خاک، کثیفی و مایعاتی را که به سختی قابل گرفتن از دیگر سطوح هستند، مانند ید، را جذب نمی‌کند. برای بسیاری از انتخاب های رنگ تیره سنگ، این اعتقاد وجود دارد که لکه ها روی آنها قابل مشاهده نیستند. در حقیقت، نیازی برای راهنمایی برای انتخاب رنگ نیست، چون نه رنگ‌های تیره و نه روشن استارون، نمیسوزند، تیره و کمرنگ نمی‌شوند و هیچ گونه لکه و نقطه‎ای را روی خود نگه نمی‎دارند و این ویژگی بخاطر ساختار آن و سطح غیر متخلخل و صاف این نوع سنگ‌ها است.

ترکیبات سنگ مصنوعی استارون

سنگ مصنوعی استارون، از 75% مواد معدنی طبیعی، 5% از رنگدانه‌هایی که رنگ تولید می‎کنند و 20% رزین اکریلیک که یک اتصال بدون شکاف را فراهم می کند، تشکیل شده است. مواد و مکمل های معدنی این نوع سنگ مصنوعی که وسعت رنگ گسترده‌ای دارند شامل 44 گونه از رنگ‎ها هستند. علاوه بر این، سنگ استارون در بافت نیز متفاوت است. بنابراین در این نوع سنگ ها خمیر مواد رنگی (nezernistaya)، شن (ریزدانه)، کوارتز (دانه متوسط) و  ساختار گرانیت(زبر،خشن) کامنیا استارون مصنوعی سامسونگ وجود دارند. طیف گسترده ای از بافت ها و رنگ ها به این سنگ این اجازه را می دهد تا برای دکوراسیون و اسباب و اثاثیه داخلی، ایجاد یک طراحی منحصر به فرد، به ویژه در ترکیب با انواع دیگر مواد، از جمله چوب طبیعی، گرانیت، سنگ مرمر، شیشه و فلز مناسب باشد.

مواد بهداشتی عالی، دوستدار محیط زیست و مقاوم در برابر حرارت دارای پتانسیل بالایی برای استفاده در ساخت وسایل آشپزخانه از استارون هستند. بطوریکه اغلب خبرگان فضای داخلی مدرن، کانترها، سینک ها، پایه و قاب پنجره ها، کانترهای رستوران و کافه ها، قرنیزها و سایر عناصر را از این جنس خریداری می‌کنند.

سنک استارون به راحتی با حرارت به هر شکلی در می آید. با توجه به این ویژگی سنگ مصنوعی، می‌توان محصولی با هر هندسه ای را تولید کرد، حتی پیچیده ترین اشکال. بدین ترتیب، سفارش کانتر به طور کلی گرد و یا لبه موج دار و برآمده ممکن می باشد.

قیمت سنگ استارون با توجه به جنس, مارک و رنگ سنگ متفاوت می باشد و از حدود متری 600 هزار تومان به بالا متغیر است.