9158 126 0917
کابینت ممبران ساده


بازدید : 171 نفر

کابینت ممبران ساده با تزئینات زیاد جذاب تر است

معمولا بیشتر خانم ها دوست دارند کابینت منزل ساده باشد و به دلیل اینکه کابینت ممبران ساده خود دارای نقش نگار ساده است و عدم استفاده از ابزارهای اضافی باعث کم شدن زیبایی کابینت ممبران ساده نمی شود و اغلب بیشتر استفاده می شود .

کابینت ساده

تفاوت های زیادی بین کیفیت ساخت و متریال کابینت های آشپزخانه وجود دارد. کابینت های ممبران معمولا دارای تزیینات زیادی مانند سطح برجسته و فرورفته هستند، گل منبت ، سرستون و پاچراغ در آنها استفاده شده است. قیمت تمام شده بطور میانگین بیشتر از کابینت های ام دی اف ساده با همان کیفیت است. کابینت ممبران بهتر است برای خانه های امروزی و به اصطلاح اسمارت استفاده شوند که دارای مبلمان استیل و سایر لوازم لوکس هستند که زیبایی خانه بهمراه کابینت ممبران دو چندان می شود .

تفاوت قیمت ساخت کابینت ممبران ساده و با تزئینات چقدر است ؟

جالب است بدانید هیچ گونه تفاوتی در ساخت و متریال کابینت ممبران ساده و ممبران پرکار و یا با تزئئینات زیاد وجود ندارد ، دلیل این عدم تفائت این است که ابزار و تزئینات اضافی پس از ساخت کابینت بر روی کار افزوده می شوند و مغز کابینت هیچ گونه کاهش قیمیت و کیفیت رخ نخواهد داد .

کابینت ساده

سنگ کورین یکی از عامل های افزایش جذابیت در کابینت های ممبران است

توصیه شرکت ماچوب برای مشتریال عزیز که به دنبال زیبایی بیشتر در آشپزخانه خود هستند این است که از انواع سنگ های کورین برای صفحه رویه کابینت ممبران استفاده شود تا هم عمر صفحه رویه بیشتر شود و هم زیبایی کار بیشتر شود .