9158 126 0917
انواع کابینت از نظر کاربرد6


بازدید : 861 نفر

کشوی پنج تکه

​رویه این کشو از 4 تکه که قاب را تشکیل داده و یک پانل‌های مرکزی که می‌تواند به‌صورت برجسته یا تخت باشد، تشکیل شده است.

کشوی 5 تکه

اصطلاحات مربوط به کشوی کابینت

آرام بند: لولایی است که از محکم بسته و کوبیده شدن کشو جلوگیری کرده و برای کشو نوعی مزیت محسوب می‌شود. این مکانیسم در اکثر مواقع در لولا یا ریل کشو جاسازی می‌شود و سوییچ روشن و خاموش دارد.
ریل کشو: ریل کشو برای نگهداری کشو و باز و بسته شدن آن کاربرد دارد و دو نوع مختلف دارد که یکی در قسمت زیر و دیگری در کناره‌ها قرار می‌گیرد ساخته می‌شود و حداکثر تا ¾ اندازه کشو باز می‌شود.
انواع کابینت کشویی
شاید فکر کنید کشو فقط یک وسیله ساده است اما کشو انواع مختلفی دارد که هرکدام برای منظوری خاص طراحی می‌شود که شاید تا به حال به آن فکر نکرده باشید. در ادامه با انواعی از آن‌ها آشنا خواهید شد:

کشو کنجی

شاید گوشه آشپزخانه در نظر بعضی افراد به حفره‌ای سیاه شباهت داشته و عملاً کارایی خاصی نداشته باشد، اما با طراحی‌های جدید می‌توانید از کشوهای کنجی برای دسترسی مناسب استفاده کنید و از فضا استفاده بهتری داشته باشید.

کشوی کنجی

کشو کنجیکشو مخصوص نگهداری ظروف

این کشوها با داشتن تکه‌های چوبی میخ مانند درون چوب، فضایی برای نگهداری ظروف فراهم کرده که از سر خوردن آن‌ها جلوگیری می‌کند. با داشتن چنین کشویی دیگر نیاز به بلند کردن تعداد زیادی ظرف سنگین نداشته و می‌توانید آن‌ها را بسیار مرتب در این کشو بچینید.

کشوی ظروفکشوهای گرم کن

با داشتن این کشو دیگر نگران سرد شدن غذا در مواقعی که اعضای خانواده دیر می‌رسند نباشید و خیالتان راحت است که در زمان رسیدن مهمانتان غذای شما گرم خواهد بود.

کشو گرم کنکشوی قاشق چنگال

با قرار دادن قطعه چوبی ارگانایزر درون کشو فضای داخلی آن را تفکیک کنید و وسایل آشپزی‌تان را منظم درون آن قرار دهید. تقسیم فضای داخل کشو علاوه بر منظم کردن داخل کشو، امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می‌کند.

کشو قاشقکشوهای U شکل مخصوص زیر سینک

این کشو با قرار گرفتن دور لوله و زیر سینک امکان استفاده بهینه از فضای زیر سینک را فراهم می‌کند.