9158 126 0917
انواع کابینت از نظر کاربرد3


بازدید : 1021 نفر

ریل ادویه‌جات کشویی

بدون شک پیدا کردن ادویه در کابینت دیواری کاری بسیار دشوار است و گاهی موفق نخواهید شد آن را پیدا کنید اما استفاده از قفسه‌هایی که بیرون می‌آیند کار شما را بسیار آسان‌تر خواهد کرد.

محفظه‌ی لوازم برقی آشپزخانه با در گاراژی

استفاده از این درها برای کابینت‌هایی که زیاد از آن استفاده نمی‌کنید و به‌نوعی تبدیل به انباری برای وسایل و لوازم آشپزخانه شده‌اند بسیار کاربردی و ایده آل خواهد بود.

کابینت دیواری با دسترسی آسان

برای ایجاد دسترسی بهتر فضای داخل کابینت را به 3 قسمت تقسیم کرده و روی در آن قفسه‌هایی کوچک قرار می‌دهند که برای نگهداری اقلام بزرگ و کوچک ایده‌آل است.

کابینت دیواری کنجی همراه با طبقه چرخان

استفاده از طبقه‌های چرخان گرد برای کابینت گوشه آشپزخانه مشکل پیدا کردن وسایل از کابینت‌ کنجی را برطرف می‌کند.

کاربرد کابینت دیواری

کاربرد کابینت دیواری چیزی بیش از نگهداری مواد غذایی و ظرف و ظروف است که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

سرویس بهداشتی

استفاده از کابینت دیواری بالای روشویی برای ایجاد جلوه‌ای زیبا برای محیط‌های کوچک بسیار ایده‌آل است.

میز تلویزیون

فضای دور تلویزیون، کنسول بازی را با کابینت دیواری تزیین کنید. ایده استفاده از قفسه باز برای نگهداری کتاب و بازی‌ها بسیار عالی است. هم‌چنین استفاده از کابینت زمینی به‌عنوان ویترینی برای شومینه یا تلویزیون بسیار ایده‌آل است.

دفتر خانگی

در طراحی و تزیین فضای بالای میز کار از کابینت دیواری با قفسه باز یا درهای معمولی یا جک‌دار که به‌صورت عمودی باز می‌شوند استفاده کنید تا از فضای اتاق کار به نحو احسن استفاده کرده باشید.

کابینت ایستاده

کابینت ایستاده که به آن سوپرمارکتی هم گفته می‌شود محلی برای نگهداری و ذخیره کردن اقلام گوناگون بوده و برای ایجاد جلوه‌ای عمودی (متفاوت) در فضا بسیار ایده‌آل است. طول کابینت ایستاده معمولاً بین 215 تا 245 سانتی‌متر است. کابینت ایستاده از نظر ارتفاع و میزان فضای داخلی بزرگ‌تر از انواع کابینت‌ها بوده و آن‌ها را به دستاوردی مهم در کابینت‌سازی تبدیل کرده است.

انواع کابینت ایستاده

کابینت ایستاده انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

کابینت دیواری عادی

طراحی کابینت ایستاده، بسته به نوع آن کاملاً متفاوت بوده و داخل آن را می‌توان با آویز، قفسه، یا حتی کشو برای نگهداری اقلام کوچک تزیین کرد. حتی می‌توان داخل در کابینت ایستاده قسمتی برای یادداشت ایجاد کرد (مانند عکس) یا با استفاده از انواع قفسه‌بندی‌ها آن را به سوپر کابینت تبدیل کرد.

کابینت فر و مایکرویو توکار

کابینت برای فر و مایکرو ویو توکار در ابعاد و ساختارهای گوناگون تولید می‌شود و می‌تواند مدل‌های مختلف این وسایل را در خود جای دهد. درواقع این کابینت به همراه فرهای توکار یکی از مولفه‌های اصلی آشپزخانه‌های مدرن است.

کابینت سوپرمارکتی ریلی

این کابینت دارای قفسه‌های باریکی است که با قرار دادن اقلام ضروری که حین آشپزی به آن نیاز دارید، دسترسی راحت‌تری خواهید داشت.