9158 126 0917
انواع کابینت از نظر کاربرد 2


بازدید : 811 نفر

کابینت جزیره ای

استفاده از قفسه باز در طراحی کابینت جزیره‌ای آن را کاربردی‌تر کرده و می‌توانید از آن برای نگهداری کتاب آشپزی استفاده کنید. با استفاده از کابینت ریلی می‌توانید مواد اولیه آشپزی را دم دست داشته و با استفاده از سوپر کابینت، فضایی بیشتر برای نگهداری وسایل آشپزی‌تان ایجاد کنید.

مبلمان زیر پنجره و کابینت زمینی

استفاده از کشو زیر پنجره برای ساختن مبلمان زیر پنجره در هر فضایی از آشپزخانه تا اتاق نشیمن، بسیار ایده‌آل است.

سطل بازیافت و زباله در کابینت زمینی

در طراحی و طبقه‌بندی بعضی از کابینت‌های زمینی، سطل زباله متحرک قرار می‌دهند و از آن برای جمع‌آوری مواد بازیافتی یا زباله استفاده می‌کنند. استفاده از این ویژگی علاوه بر راحتی در استفاده، سطل زباله و بازیافت را مخفی می‌کند.

کابینت زمینی با کشوهای بزرگ

استفاده از کشو در آشپزخانه برای نگهداری هر چیزی از ماهی‌تابه و قابلمه گرفته تا دستمال و رومیزی مناسب است. حتی برای دسترسی آسان‌تر به بطری آب و آبمیوه می‌توانید آن را درون این کشو بزرگ قرار دهید.

کابینت زمینی در سرویس بهداشتی

استفاده از کابینت زمینی برای مخفی کردن و نگهداری مواد شوینده و صابون، ایده‌ای بسیار هوشمندانه بوده اما این دسترسی سریع ممکن است مشکل‌ساز باشد؛ به همین جهت در هنگام استفاده از آن باید مواظب باشید تا ظرفی زمین نیافتد.

کابینت دیواری

کابینت دیواری که گاهی به آن هوایی هم گفته می‌شود به کابینتی گفته می‌شود که به دیوار متصل شده و درست بالای کابینت زمینی قرار می‌گیرد. کابینت دیواری در تغییر دکوراسیون نقش مهمی داشته و علاوه بر کاربردی بودن، جلوه‌ای زیبا به آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی یا حتی اتاق نشیمن می‌بخشد.

بخش مختلف کابینت دیواری

کابینت دیواری بخش‌های مختلف و متنوعی دارد، با ما همراه باشید تا در ادامه با برخی نمونه‌های پرکاربرد آن آشنا شویم.

ریل ادویه‌جات کشویی

بدون شک پیدا کردن ادویه در کابینت دیواری کاری بسیار دشوار است و گاهی موفق نخواهید شد آن را پیدا کنید اما استفاده از قفسه‌هایی که بیرون می‌آیند کار شما را بسیار آسان‌تر خواهد کرد.