9158 126 0917
کابینت های طرح جدید


بازدید : 850 نفر

کابینت های طرح جدید 

آشپزخانه مهم ترین بخش از منزل خانه است پس لازم اس که به چیدمان و طراحی دکوراسیون کابینت آن توجه کنید. کابینت رنگ سفید یک انتخاب عالی برای سبک مدرن است. با این حال ، شما محدود نیستید زیرا اکنون تقریباً انتخابهای بی حد و حصر برای رنگ های کابینت وجود دارد.سفید یک انتخاب عالی برای سبک مدرن است. با این حال ، شما محدود نیستید زیرا اکنون تقریباً انتخابهای بی حد و حصر برای رنگ های کابینت وجود دارد.  در این صفحه به جدید ترین مدل های کابینت سال ۲۰۲۰ می پردازیم.

کابینت به شکل دیوار

کابینت به شکل دیوار

اگر دوست دارید رنگ دیورا آشپزخانه تان را تغییر دهید اما دیوار را خراب نکنید میتوانید قسمتی از آن را برای تنع تبدیل به کابینت کنید. انجام این کار شاهکار طراحی آشپزخانه را ایجاد می کند ، همانطور که در این آشپزخانه مدرن نشان داده شده است. کابینت های چوبی با سطح براق بالا دارای دسته های کمربند و تمیز و تمیز در نقره ای جلا هستند

استفاده از اشکال هندسی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه جدید

استفاده از اشکال هندسی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه جدید

نکته ای که باید هنگام طراحی اتاق به یاد داشته باشید این است که هیچ قاعده ای وجود ندارد. نباید سعی کنید مطابق با ایده های سبک دیگران باشید. امروزه بسیری از منازل بروز از این محیط های هندسی درهم استفاده میکنند و در کشو های خارجی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. 

استفاده از رنگ های شاد

استفاده از رنگ های شاد

افراد زیادی هستند که عاشق رنگ آبی هستند و دوست دارند از این رنگ در محیط منزل و آشپزخانه شان استفاده نمایند. از این رنگ میتوان برای آشپزخانه استفاده نمودد در صورتی در کنار آن از یک رنگ خنثی مانند طوسی استفاه نمایید تا فضا خسته کننده به نظر نرسد. 

کابینت امروزی برای ایجاد شادابی

کابینت امروزی برای ایجاد شادابی

این طرح از کابینت با استفاه از اشکال منظم و استفاده از رنگ های گرم مناسب برای ایجاد یک محیز گرم و صمیمی است که قطهعا از آن لذت خواهید برد. در استفاده از این مدل از کاینت ها شاید در عکس و یا در هنگام اتفاه متجه زیبایی آن نشوید ولی این طرح از کابینت واقعا آشپزخانه را به محیطی گرم و دوست داشتنی تبدیل میکند.

کابینت به رنگ مشکی برای کابینت های امروزی

کابینت به رنگ مشکی برای کابینت های امروزی

از کابینت مشکی هم میتوانید برای ساخت یک طرج جدید مدرن استفاده نمایید. یکی از ویژگی های استفاده از رنگ مشکی یکنواخت شدن فضا است ما از دید دیگر لازم ات ه فضا از ور زیادی برخوردار باشد. در استفاه از رنگ مشکی میتونید هر رنگی که دوست دارید را با آن ست کنید چون همه رنگ با مشکی زیبا می شوند اما بهتر از در کنار رنگ مشکی به رنگ های تیره فکر نکنید. در این تصویر از رنگ قرمز استفاده کرده اند که در واقع پویایی متمایز را به فضا می دهد.

طراحی فضای باز برای آشپزخانه

طراحی فضای باز برای آشپزخانه

یک صفحه شیشه ای قابل جمع شدن با طراحی گل توسط یک پاپ رنگی پرزدار بنفش بازیگوش تنظیم می شود و گلدان ها و قابلمه ها را مخفی می کند. در جزیره مطابق فضای ذخیره سازی بیشتری وجود دارد و کلیه درب های کابینت به آرامی طراحی شده اند که با فشار دادن روی آنها به راحتی باز می شوند و نیازهای هر دستگیره یا دستگیره را برطرف می کنند.

فضای کلاسیک

فضای کلاسیک

اگر عاشق ظاهر کلاسیک هستید ، اما می خواهید سبک مدرن داشته باشید میتوانید دکوراسیون آشپزخانه را به شکل فوق ترتیب دهید. ترکیبی از آشپزخانه های قدیمی و جدید المانی باشد. 

استفاده از رنگ فید برای آشپزخانه های مدرن

استفاده از رنگ فید برای آشپزخانه های مدرن

چوب سفید را با یک سکوی تمام عیار مرمر و کمد مخصوص آشپزخانه نرم می کند ، چیزی است که دوست دارید داشته باشید. کمد و دیوارها همگی برای طراحی و تزئینات خمیده ای به منظور لمس جذاب ، طراحی شده اند.

استفاده از فولاد برای ساخت فضای جدید و مدرن

استفاده از فولاد برای ساخت فضای جدید و مدرن

ساخته شده از فولاد شبه جزیره سیاه و سفید و الیاف با دوام ، به یک دیوار یک ظاهر کمد کامل داده می شود ، در حالی که یک طرف آن با گاز ، اجاق گاز و غیره تزئین شده است.

 

استفاده فضای سنتی در ساخت کابینت جدید و مدرن