9158 126 0917
بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷


بازدید : 171 نفر

 

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷
مجله‌های معروف دکوراسیون داخلی معمولا توسط شرکت‌ها و وبسایت‌های معتبر تهیه و ارائه می‌شوند و به همین دلیل می‌توانند به عنوان منبعی مناسب برای طراحان و البته علاقمندان به این زمینه تلقی شوند. مجله‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، تعدادی از پرفروش‌ترین این مجله‌ها در سال ۲۰۱۷ هستند:

۱. House Beautiful
House Beautiful مجله‌ای در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است که برای اولین بار در سال ۱۸۹۶ بنیان‌گذاری شد و معمولا سالانه ده مجله دکوراسیون داخلی چاپ می‌کند.

۲. Better Homes and Gardens
در مجله‌های Better Homes and Gardens می‌تواند ایده‌ها و پروژه‌هایی برای بهبود خانه و باغ خود را مشاهده کنید. این مجله یکی از پرفروش‌ترین مجله‌های آمریکا است که برای اولین بار در سال ۱۹۲۲ منتشر شد و معمولا سالانه ۱۲ بار نیز مجله‌های خود را منتشر می‌کند.

۳. Elle Decor
در مجله‌های Elle Decor ایده‌هایی ظریف و الهام‌بخش در زمینه دکوراسیون داخلی ارائه می‌شود. این مجله در سال ۱۹۸۹ بنیان‌گذاری شده و سلانه نیز ۱۰ بار منتشر می‌شود.

۴. Veranda
Veranda نیز یکی از بهترین مجله‌های دکوراسیون داخلی است که در سال ۱۹۸۷ بنیان‌گذاری شده و یکی از معتبرترین مجله‌ها در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری به حساب می‌آید.

۵. Dwell
Dwell در سراسر جهان به عنوان بزرگترین پلتفرم معماری و طراحی شناخته می‌شود. مجله dwell معمولا ماهانه منتشر شده و برای اولین بار نیز در سال ۲۰۰۰ منتشر می‌شود.