9158 126 0917
مد سال 2017 و 2018 در صفحه کابينت آشپزخانه


بازدید : 1441 نفر

صفحه کابينت آشپزخانه هميشه قلب آشپزخانه شماست. با توجه به روندي که در سال 2018 و 2019 ادامه خواهد داشت با سبک هاي مدرن صفحه کابينت آشپزخانه مي توان دکور آشپزخانه خود را انتخاب کنيد يا آن را تغيير داد، صفحه روي کابينت باعث مي شود به روز بودن و زيباتر جلوه دادن آشپزخانه دوچندان شود. اگر شما قصد داريد تا در آشپزخانه خود تغيير چشمگيري ايجاد کنيد صفحه کابينت يکي از مواردي است که اهميت بالايي در نماي آشپزخانه دارد.

متريال هاي صفحه کابينت که همچنان در سال جاري پرطرفدار هستند
در سال هاي گذشته شاهد بسياري از متريال هاي صفحه کابينت بوديم که همچنان در سال جاري طرفدار دارند و بسياري از بازار را به خود اختصاص داده اند؛ در ادامه با آنها بيشتر آشنا خواهيم شد. اکنون زمان شروع برنامه ريزي براي به روز کردن دکوراسيون آشپزخانه تان است. بررسي مي کنيم در طراحي دکوراسيون آشپزخانه، چه نوع کانترهايي در سال جاري مد خواهند بود.

1-کورين متريال سازگار با محيط زيست براي صفحه کابينت

کورين متريال سازگار با محيط زيست براي صفحه کابينت

کورين صفحه کابينتي متنوع و زيباست که در بسياري از اشکال، اندازه و فرم به بازارعرضه شده است اين دقيقا همان چيزي است که بسياري از افراد بدنبال آن براي استفاده در صفحه کابينت آشپزخانه خود هستند. ساخت اين محصول از کامپوزيت هايي سازگار با محيط زيست ساخته مي شود در واقع مواد تشکيل دهنده اين محصول از مواد بازيافتي تشکيل مي شود و جزئي از مزاياي اين محصول به شرح  ذيل است: 

جذابيت بالا و ظاهر بي نظير کورين
کاملا مقاوم در مقابل آلودگي و رشد باکتري ها است
مقاوم در مقابل لکه پذيري

2- سنگ هاي گرانيت برگرفته شده از دل طبيعت

 سنگ هاي گرانيت برگرفته شده از دل طبيعت

 برخي از افراد گرانيت را به عنوان بهترين صفحه کابينت آشپزخانه نمي دانند.اما در اين مدت طولاني که گرانيت به آشپزخانه ها راه پيدا کرده است، مي توان گفت هر صفحه کابينت گرانيت به طور ميانگين حداقل 2 دهه مقاومت خود را حفظ کرده است. گرانيت، سنگي طبيعي است که مجموعه اي از رنگ ها با رگه هاي طبيعي را در دل خود جاي داده است و همين مزيت، گرانيت را سنگي منحصر به فرد مي کند. اما آنچه که واقعا گرانيت را از بقيه ي کانتر ها جدا ميکند انعطاف پذيري آن در آشپزخانه است. محصولي بسيار با دوام از دل طبيعت است که به شما اجازه پخت و پز، ريز ريز کردن مواد غذايي و اجازه آماده کردن غذا بدون نگراني از لکه ها و سوختگي ها را به فرد مي دهد و شرايط نگهداري خاصي ندارد. گونه هاي رنگي گسترده اي از اين محصول از قبيل قهوه اي گرم، بژ، آبي و خاکستري وجود دارد که با توجه به مقاومت بالا، هزينه براي اين محصول هزينه ارزشمندي محسوب مي شود.

3- سنگ مصنوعي کوارتز

سنگ مصنوعي کوارتز

 

سنگهاي طبيعي عالي هستند، اما از سنگهاي مصنوعي هم مي توانيد استفاده کنيد. جايگزين جذاب براي سنگ مرمر و گرانيت طبيعي، کوارتز مصنوعي است. زيبايي اين صفحه کابينت در اين است که بسيار شبيه سنگ طبيعي است. در واقع، کوارتز يا به اندازه گرانيت محبوب است و يا بيشتر. بعضي از کارشناسان معتقدند سال 2018  کوارتز به عنوان بهترين گزينه صفحه کابينت براي آشپزخانه در سراسر جهان شناخته خواهد شد. سنگ کوارتز مقاوم در برابر خراش، حرارت و لکه است. سنگ کوارتز به هيچ وجه نيازي به نگهداري خاصي ندارد و شما مي توانيد انتخاب خود را از رنگ هاي مختلف و دلخواه با سليقه ي شخصي خود داشته باشيد.

4-روکشهاي صفحه کابينت

روکش هاي صفحه کابينت

 

 افرادي وجود دارند که از ظاهر سنگ مصنوعي لذت مي برند اما نمي توانند هزينه زيادي را صرف اين کار کنند. بهترين گزينه اي که براي اين افراد پيشنهاد مي شود اين است که از مواد مصنوعي مانند روکش صفحه کابينت استفاده کرد. شما مي توانيد کانتر محبوب خود را  به معناي واقعي کلمه در هر رنگ، سبک و بافت پيدا کنيد. عمر صفحات روکش دار بسيار کم است و توجه داشته باشيد که آنها با دوام نيستند. آنها به راحتي سوخته و خرد ميشوند اما براي استفاده در کوتاه مدت مي توانند کمک زيادي از نظر اقتصادي به شما بکنند اما  براي مدت طولاني بايد به طوذ مداوم روکش هاي صفحه کابينت خود را تعمير يا تعويض کنيد.

5- صفحه کابينت هاي بتني با طرح هاي سفارشي

صفحه کابينت هاي بتني با طرح هاي سفارشي

 

کانتر سفارشي به اين معني است که انواع طرح ها به سنگ اعمال مي شود. امروزه بسياري از افراد و بيشتر صاحبان املاک در حال نصب صفحه کابينت هاي بتني در آشپزخانه خود هستند. اين محصول با خصوصياتي که دارد براي کساني که به صفحه کابينت سفارشي با طرح، رنگ و مدل هاي مختلف و مطابق با سليقه شخصي خود علاقه مند هستند، بهترين گزينه خواهد بود. 

همچنين مي توانيد با داشتن صفحه کابينت بتني، از رنگ آميزي يا جلا هم استفاده کنيد البته اين کار بهتر است توسط متخصص انجام شود. در نظر داشته باشيد که بتن بايد به طور مرتب آب بندي شود تا در شرايط خوبي باقي بماند.

6- صفحه کابينت هاي مرمر

صفحه کابينت هاي مرمر

سنگ مرمر مدتي زيادي در آشپزخانه جاي داشته است. خاصيت ها و جذابيت در مورد صفحه کابينت هاي سنگ مرمر وجود دارد که همچنان مردم را جذب مي کند. هر کس که بخواهد آشپزخانه اي با زيبايي و سبک بي نظير داشته باشد اين سنگ قيمتي را انتخاب مي کند و از اين سنگ صفحه کابينت استفاده مي کند. سنگ مرمر همانند سنگ گرانيت، سنگي طبيعي است. صفحه کابينت از جنس مرمر بسيار صاف و خنک است، و در شيريني پزي ها کاربرد زيادي براي خمير ريختن و کوکي پختن دارد. در هنگام خريد اين محصول حتما مد نظر داشته باشيد مرمر يک سنگ گران قيمت است اما در طول زمان ارزش خود را نشان خواهد داد، زيرا در مقايسه با بتن، روکش صفحه کابينت و... استقامت سنگ مرمر بيش از حد انتظار است. ​